Hudební publikace pro děti

Důležité

Potvrzení objednávky odesílá e-shop automaticky e-mailem. Pokud zprávu neobdržíte, prosíme kontaktujte nás pro ověření, že jste objednávku v pořádku dokončili a je evidována v systému.

Poštovné a balné

Balné:
Činí u všech zásilek 30,- Kč

 

Poštovné ČR :
Zboží zasíláme Českou poštou - balík do ruky: Cena 119,- Kč

 

Dobírka ČR:
Při platbě dobírkou je účtován k poštovnému poplatek 30,- Kč

V případě zájmu o osobní vyzvednutí uveďte prosím do poznámky objednávky (více zde).


Doručení do zahraničí:
Bude kalkulováno individuálně dle skutečných nákladů na přepravu.

Obchodní podmínky

Údaje o prodávajícím

MgA. Eva Šašinková, Ph.D., Na Petřinách 208/36, Praha 6, Veleslavín, IČ:01316371

Způsoby platby a doručení do ČR

 • Platba bankovním převodem
  Při volbě platby převodem je zboží expedováno až po připsání požadované částky na náš účet. V případě platby převodem musí být platba uhrazena do 14 dnů od vzniku objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována.

  Platba bankovním převodem je možná pouze z účtu vedeného u některé z českých bank. Při platbě ze zahraničního účtu budou účtovány poplatky s tím spojené.

  Podklady k platbě jsou zaslány na email společně s potvrzením objednávky.
   
 • Platba na dobírku
  Platba na dobírku je realizována prostřednictvím dopravce, kdy zásilku zákazník uhradí při převzetí zásilky.
   
 • Platba na fakturu
  Státním institucím (školám a knihovnám) umožňujeme zaslání zboží po předchozí domluvě na fakturu. Pokud máte zájem o platbu na fakturu, kontaktujte nás předem na emailové adrese info@evasasinkova.cz.
   
 • Platba v hotovosti při osobním odběru
  Platba v hotovosti je možná v případě osobního převzetí – Praha 6 ( předání dle telefonické domluvy - tel.: 732 963 399) .

Doručení do zahraničí bude kalkulováno individuálně dle skutečných nákladů na přepravu.

Vrácení zboží

Kupující může v souladu se zákonem během 14 dnů od převzetí objednaného zboží odstoupit od smlouvy a vrátit zboží zpět prodávajícímu v neporušeném stavu a na vlastní náklady. Tato možnost se nevztahuje na případ, kdy kupujícím je právnická osoba.

Reklamace

Na zboží je poskytována záruka v délce 24 měsíců. V případě potřeby reklamace (např. chybějící stránka) nás prosím neprodleně kontaktujte s popisem závady a individuálně domluvíme další postup.

Ostatní ujednání

 • Popis a ceny zboží jsou uvedeny v internetovém obchodě, resp. na této webové stránce obchod.hudebni-publikace.cz.
 • Objednávající odesláním objednávky v internetovém obchodu stvrzuje, že akceptuje tyto obchodní podmínky. Znění obchodních podmínek bude zasláno rovněž spolu s objednávkou e-mailem.
 • Náklady vzniklé kupujícímu při použití prostředků komunikace na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na telefony, internetové připojení apod.) si hradí kupující sám.
 • Objednávka je realizována v českém jazyce a v českých korunách. Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem.
 • Objednávku lze libovolně měnit do okamžiku jejího potvrzení. V případě potřeby následné změny prosím neprodleně kontaktujte prodávajícího.
 • Objednávka je realizována výběrem požadovaného zboží v internetovém obchodě, zadáním údajů o objednateli a jejím potvrzením. Alternativně je možné použít jiné prostředky objednání na dálku (e-mail, telefon).
 • K uzavření kupní smlouvy dojde buď akceptací prodávajícího (e-mail, telefon) se zasláním podkladů k úhradě, úhradou zboží či jeho převzetím v závislosti na tom, co nastane dříve.
 • V případě nepřevzetí zboží má prodávající nárok na úhradu nákladů souvisejících s marným dodáním zboží (zejména poštovné a balné naúčtované v objednávce).
 • V případě platby hotovosti: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak do 48 hodin.
 • V případě vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může kupující podat návrh na mimosoudní řešení sporu určenému subjektu: Česká obchodní inspekce, oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2,  adr@coi.cz, web: adr.coi.cz
  Kupující může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na internetové adrese ec.europa.eu/consumers/odr/
 • Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku.
 • Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná.
 • Veškerá zde neuvedená ustanovení se řídí aktuální platnou legislativou ČR, zejména občanským  zákoníkem v jeho aktuálním znění.

 

 

Zpracování a provoz © Domény s.r.o.