Hudební publikace pro děti

Důležité

Potvrzení objednávky odesílá e-shop automaticky e-mailem. Pokud zprávu neobdržíte, prosíme kontaktujte nás pro ověření, že jste objednávku v pořádku dokončili a je evidována v systému.

Poštovné a balné

Balné:
Činí u všech zásilek 30,- Kč

 

Poštovné :
Zboží zasíláme Českou poštou - balík do ruky: Cena 119,- Kč

 

Dobírka:
Při platbě dobírkou je účtován k poštovnému poplatek 30,- Kč

 

V případě zájmu o osobní vyzvednutí uveďte prosím do poznámky objednávky (více zde).

Řazení zboží:

Klíček hudební nauky 3

Klíček hudební nauky 3
Klikněte pro zvě›tšení
Dostupnost: skladem
76 Kč
Sleva 30% - pouze do vyprodání zásob Sleva je zahrnuta v uvedené ceně
Pracovní učebnice hudební teorie - 3. díl
publikace je vhodná pro:
pro 3. ročník ZUŠ, II. stupeň ZŠ
pro víceletá gymnázia
Celobarevná pracovní učebnice – 40 stran, formát A4

Třetí díl ze série pracovních učebnic hudební teorie, které zpracovávají kompletní základy hudební teorie pro školy. V učebnicích jsou všechny pojmy vysvětleny a doplněny procvičováním. Jsou proto vhodné i k samostudiu žáků. Jsou krásně graficky zpracovány a přístupnou formou seznamují děti a studenty s hudební teorií .Pracovní učebnice Klíček hudební nauky 3 navazuje na učebnici hudební teorie Klíček hudební nauky 2 . Obsahuje přehled mollových stupnic, odvozené intervaly, základy harmonie, rytmická cvičení a italské hudební názvosloví.

Obsahem jsou tyto kapitoly: Tetrachordy durových stupnic, Notace, Tóny základní a odvozené, Psaní posuvek, Intervaly odvozené, Enharmonická záměna, Durové stupnice s 5, 6 a 7 béčky, Enharmonické stupnice, Mollové stupnice, Stupnice paralelní a stejnojmenné, Mollový kvintakord, Mollové stupnice s křížky, Harmonické funkce dur a moll, Mollové stupnice s béčky, Takt 2/2, 3/2, 6/4, 9/8, Rytmická cvičení, Hudební pojmy, Slovníček - italské hudební názvosloví.

Zpracování a provoz © Domény s.r.o.