Hudební publikace pro děti

Důležité

Potvrzení objednávky odesílá e-shop automaticky e-mailem. Pokud zprávu neobdržíte, prosíme kontaktujte nás pro ověření, že jste objednávku v pořádku dokončili a je evidována v systému.

Poštovné a balné

Balné:
Činí u všech zásilek 30,- Kč

 

Poštovné :
Zboží zasíláme Českou poštou - balík do ruky: Cena 119,- Kč

 

Dobírka:
Při platbě dobírkou je účtován k poštovnému poplatek 30,- Kč

 

V případě zájmu o osobní vyzvednutí uveďte prosím do poznámky objednávky (více zde).

PRVŇÁČEK - dárek pro chytré školáky

Klikněte pro zvětšení
Originální dárek pro prvňáčky, který bude nejen skvělým dárkem a vzpomínkou na první školní den, ale též praktickým učebním materiálem do hudební výchovy.

Komplet obsahuje:
- Celobarevné složky s gumičkou (165 x 230 mm)
- Pamětní list prvňáčka (165 x 230 mm)
- Hudební výchova – Klíček pro malé muzikanty 1 (36 stran + obálka) ( obsah: Zvuk, Lidová píseň, Tóny/Slova, Notový zápis, Nota, Pomlka, Notová osnova, Notový klíč, Rytmus, Takt, Písně o zvířátkách)
- Hudební nástroje – Klíček pro malé muzikanty 2 (36 stran + obálka) ( obsah: Hudební zvuk, Nejstarší hudební nástroje, Základní rozdělení hudebních nástrojů, Bicí nástroje, Dechové nástroje, Strunné nástroje, Písně o hudebních nástrojích)

Anotace:
PRVŇÁČEK - dárek pro chytré školáky obsahuje Pamětní list prvňáčka, dvě publikace s hudební pohádkou a hudebními základy, které vysvětlují hravou formou vše o notách, notovém zápisu, lidové písni a hudebních nástrojích. Nechybí ani nádherné barevné ilustrace, úkoly a doplňovačky, které využijí v 1. a 2. třídě v hodinách hudební výchovy. Komplet je v celobarevné laminované složce s gumičkou. Složku s ilustrací využijí děti i na ostatní učební materiály.
Dárkový komplet proto ocení školáci, učitelé i rodiče.


- Autor: MgA. Eva Šašinková
- ISBN: 978-80-908169-0-9
- žánr: hudba, vzdělání
Dostupnost: skladem
Cena: 195 Kč

Zpracování a provoz © Domény s.r.o.